OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Стало відомо, як прикарпатці планують літню відпустку під час карантину. ВІДЕО

Пандемія коронавірусу внесла корективи в плани на літню відпустку запеклих туристів. Який маршрут обирає більшість прикарпатців та чи є такі, хто взагалі відмовився від морських узбереж?

Туреччина, Єгипет, Болгарія, Чорногорія, Хорватія та Албанія – країни, які зараз доступні для українців. Якщо перші три українські туристи можуть відвідати без зайвих клопотів, то візит до наступної трійки дещо ускладнений.

Хорватія – досить цікавий напрямок, які дуже люблять наші туристи. Але при в’їзді уряд цієї країни вимагає від наших громадян ПЛР-тест, – розповідає Ігор Пришляк, директор однієї з франківських турагенцій.

З Чорногорією ситуація дещо інша. Якщо летіти в цю країну літаком, чорногорці не вимагають тестів. Якщо їхати автобусом чи автомобілем – потрібні тести.

В Албанію не потрібно нічого, але після повернення з цієї країни потрібно провести обсервацію або зробити ПЛР-тест вже безпосередньо в Україні, – каже Ігор Пришляк.

Відпочити можна і не перетинаючи меж рідної держави. Але українці все таки обирають відпочинок закордоном.

У нас є багато автобусних чартерів до Затоки, Одеси, Коблево, Залізного порту. Ця послуга користується деяким попитом, але після того як відкрились кордони Болгарії, громадяни надають перевагу саме цій країні, – каже представник турагенції.

Нагадаємо, 31 липня для українських туристів відкриють кордони до Греції.

ВІДЕО: Галичина

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З серпня для України закриють авіасполучення з Туреччиною: винна Росія

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм