Помер начальник управління превентивної діяльності поліції Прикарпаття

Помер підполковник поліції Веляник Андрій Володимирович – начальника Управління превентивної діяльності. Йому було лише 38 років.

Службу в органах внутрішніх справ Андрій Веляник розпочав у 2001 році ще курсантом, інформує сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Служив у міжнародній миротворчій місії у Косово, а коли ворог прийшов на нашу землю, став на її захист під час Антитерористичної операції на сході України.

“Андрій Володимирович був справжнім офіцером, все своє життя вирізнявся стійкістю характеру, принциповістю, силою духу та наполегливістю. Він був людиною мудрою та розважливою, справедливим керівником, який ніколи не забував про проблеми тих, хто поруч. У роботі ділився своїм досвідом, допомагав колегам по службі , завжди був відкритий добротою своєї душі і серця. Порядність і чесність – це найголовніші риси характеру Андрія Володимировича, – йдеться у повідомленні. – Розуміємо, що важко, але розділяємо біль тяжкої втрати з сім’єю й друзями Андрія Володимировича та глибоко сумуємо з приводу його смерті. Поліцейські Прикарпаття в скорботі схиляють голови. Та найгірше, що без тата залишилися двоє дітей. Вже не дочекається чоловіка зі служби й дружина”.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм