“2021 рік буде ще складніший за 2020-й”,- начальниця фінуправління Івано-Франківської міськради

В Івано-Франківську за 9 місяців 2020 року до бюджету надійшло доходів на суму 1 789, 7 млн гривень.

Про це на засіданні виконавчого комітету ІФ міської ради повідомила заступниця міського голови, начальниця фінансового управління Вікторія Сусаніна, пише Ратуша.

За її словами, 72, 6% становлять платежі, що формують загальний фонд. Саме з цих платежів йде допомога медицині, освіті, виплати на соцзахист та зарплати. Офіційні трансферти – 22,3 %. Платежі, що формують спеціальний фонд – 5, 1%.

ДО ТЕМИ: Прикарпатцям боргують понад 25 млн грн заробітної плати

Також зауважила, шо протягом 7 місяців цього року бюджет постійно зазнавав збитків через недоотримання податків. І тільки в серпні почали виходити в плюс. Однак прогноз на наступний рік невтішний.

В серпні бізнес вийшов на відносно стабільну плату, але загалом, за нашими підрахунками, фінансовий 2021 рік буде ще складніший за 2020-й. І це не тільки в Івано-Франківську, – зазначила Вікторія Сусаніна.

Проблем додає ще й те, що місто залишилося без урядової підтримки освіти. У держбюджеті на це коштів немає, тому оплачувати працю вчителів доведеться своїми силами:

Вже в листопаді ми додаємо 34 мільйони гривень їм на зарплати. Залишається ще повністю незакритим грудень. На всі наші звернення відповідь одна: «Грошей не буде – рятуйтесь самі!». Ми не можемо залишити своїх працівників без зарплат, тому гроші виділяти будемо.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм