20 тонн вершкового масла передали у громади Прикарпаття, які прихистили найбільше внутрішньо переміщених людей

Країни Європейського Союзу продовжують допомагати Україні у боротьбі з російськими окупантами, зокрема, й надаючи прихисток біженцям та гуманітарну допомогу тим, хто залишився у регіонах, де йдуть бойові дії.

Так, нещодавно на Прикарпаття надійшов черговий чи не найбільший вантаж продуктів харчування від Уряду Польщі, пише Ратуша з посиланням на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію.

Завдяки цьому з’явилася можливість підтримати потребуючих людей та створити резерв продовольства в області для ВПО.

“Сьогодні ми передаємо 20 тонн вершкового масла громадам Прикарпаття, які прийняли внутрішньо переміщених людей, – розповіла голова облдержадміністрації Світлана Онищук. – Днями ми вже відвантажили та відправили у Миколаївську і Харківську області 60 тонн масла, що дасть змогу підтримали людей, які потерпають від війни”.

Керівниця області зазначила, що гуманітарний вантаж, отриманий від братньої Польщі, буде переданий у громади для допомоги ВПО. Із частини продовольства сформують резерв для потреб людей, котрі прибуватимуть в область.

До слова, на сьогодні Івано-Франківщина прийняла понад 144 тисячі людей. Через продовження військових дій обласна влада додатково вишукує можливість для розміщення ще 40 тисяч переселенців.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм