20-річний гвардієць з Прикарпаття збив уже сьомий літак росіян

20-річний гвардієць з Прикарпаття збив уже сьомий літак росіян

Вчора, 25 травня, російські окупанти намагалися завдати ударів по позиціях Сил оборони України, використавши пару штурмовиків Су-25. В цей час на бойовому чергуванні перебували двоє нацгвардійців.

У Запорізькій області 25 травня бійці Національної гвардії України “приземлили” одразу два ворожі літаки. Один з них збив 20-річний строковик НГУ з Прикарпаття Роман Гломба, який до цього вже знищив 6 російських повітряних суден, повідомляє пресслужба НГУ.

Російські окупанти намагалися завдати ударів по позиціях Сил оборони України, використавши пару штурмовиків Су-25 із повітря. В цей час на бойовому чергуванні перебували двоє нацгвардійців. Вони чітко ідентифікували ворожу авіацію і влучно відпрацювали по повітряних цілях із ПЗРК.

Зрештою один штурмовик був знищений повністю, а його пілоту вдалося катапультуватися.

Ще один літак зазнав серйозних ушкоджень і змушений був здійснити аварійну посадку. Тоді у кінці злітної смуги мелітопольці спостерігали чорний стовп диму. Перед цим пролунали глухі вибухи.

Зазначається, що в один із двох літаків поцілив 20-річний гвардієць — Герой України, якого нарекли “Запорізьким месником”. Він вже має вже 7 збитих літаків у своєму списку.

Зазначимо, що звання Героя України 19-річному строковику з Прикарпаття присвоїли 28 липня. На той момент на його рахунку було сім збитих ворожих цілей – шість літаків та крилата ракета.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм