«Маленькі донати рятують країну»: у Франківську запустили соціальний проект

В Івано-Франківську ТМ «Рибак» з 1 серпня запустила соціальний проект «Маленькі донати рятують країну».

Купуючи найпопулярніші дві позиції – «Стейк з полядвиці 7 трав» та «ковбаски з м’яса індика» покупці зможуть допомогти  Збройним Силам України.

З кожного проданого кілограма обраних позицій компанія віддає 5 гривень на допомогу ЗСУ. Обрані товари можна придбати у будь-якому із 65 магазинів мережі ТМ «Рибак».

Маркетолог компанії розповіла, як виникла ідея соціального проекту:

«Кожного дня сотні тисяч добровольців і військових захищають нашу землю та майбутнє наших дітей. Їм потрібна допомога, багато допомоги. Тож, в нас виникла ідея, як можна збільшити допомогу, ми розробили новий соціальний проект «Маленькі донати рятують країну». З кожного проданого кілограма обраних позицій ми віддаємо 5 гривень на допомогу ЗСУ та за зібрані кошти куплятимемо речі, які потребують військові у конкретний підрозділ. Це може бути, як автівка, так і тепловізор і інші необхідні речі. Кожного понеділка на офіційних сторінках у соціальних мережах ми будемо звітувати скільки коштів зібрано та куди вони будуть спрямовані».

З першого дня повномасштабного вторгнення в Україну ТМ «Рибак»  допомагає ЗСУ та виділяє кошти або продукцію для наших військових.

Компанія розробила окремий продукт, який ви не зустрінете у магазинах, під назвою «Джавелінки» для ЗСУ.

«Джавелінки» – це дві сирокопчені ковбаски з м’яса птиці, які відправляють виключно військовим для швидкого перекусу.

Головна мета проекту – зібрати максимальну кількість коштів та допомогти ЗСУ наблизити Україну до перемоги!

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм