Наші не здаються: другий день гуцули мітингують у Києві. ФОТО/ВІДЕО

Верховинщина проти об'єднання із Косівщиною.
Верховинщина проти об'єднання із Косівщиною.

Мітингувальники з Верховинщини вже другий день перебувають під стінами Адміністрації президента.

Як ми уже писали, у вівторок, 14 липня депутати Верховинської районної ради численною групою підтримки приїхали до Києва зі зверненням щодо збереження Верховинського району, як окремої адміністративно-територіальної одиниці.

Опісля сесії колона вирушила під стіни Адміністрації президента. Там, разом із громадами інших районів України, гуцули вимагали особистої зустрічі з Володимиром Зеленським. Проте, він так і не вийшов.

Сьогодні другий день мітингування гуцулів у столиці. Як розповів кореспонденту Ратуші голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк, представники делегації розмовляли з головою Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрієм Клочко, який пообіцяв скликати комітет цього ж дня о 15:00.

Андрій Клочко пообіцяв нас закликати на комітет, представників з Верховинського району, з Київської області, в тих, що є проблеми, наприклад, Вишгородський район, – прокоментував Шкіндюк.

Наразі мітинг продовжується. Голова райради ще раз наголосив на тому, чому мешканці Верховинського району проти об’єднання з Косівським районом:

Коли зробляться дороги, буде інфраструктура, тоді питань немає. А зараз, якщо об’єднати бідне до бідного, то це просто знищення району, знищення людей. Тому допустити ми цього не можемо. Це є позиція народу, що має залишитися окремий наш район, – додає Шкіндюк.

Мирна акція представників Верховинського району під стінами Верховної Ради. Вимагаємо залишити Верховинський район, як окрему адміністративно територіальну одиницю. Для гірських регіонів має бути особливий підхід у реформуванні

Опубліковано Mariia Makivnychuk Середа, 15 липня 2020 р.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм