Франківські депутати просять уряд включити християнську етику до шкільної програми

Міністерство освіти та науки не рекомендувало включення “Основи християнської етики” до навчальних програм для базової середньої освіти. Депутати Івано-Франківської міської ради звернулися до МОН.

Про це йшлося сьогодні на позачерговій сесії Івано-франківської міської ради, пише Ратуша.

За словами депутата Івано-Франківської міської ради від партії “Свобода” та очільника ГО “Християнський Рух за Життя” Ярослава Дубаса, вперше за 25 років незалежності предмети морально-духовного спрямування не отримали грифу Міністерства.

Ми висловлюємо своє занепокоєння з того приводу, що МОН не включило в перелік програми морально-духовного спрямування. Натомість включено предмети гендерного спрямування, які несуть загрозу моральності учнів, суперечать сімейним цінностям та інституту сім’ї. Звертаємось з проханням доповнити список рекомендованих до викладання модульних навчальних програм для закладів загальної середньої освіти програмами морально=духовного спрямування: основи християнської етики, біблійна історія та християнська етика, християнська етика в українській культурі”. Дозвольте право вибору закладам освіти та не позбавляти права учнів здобувати знання з християнської культури рідного народу, – сказав Ярослав Дубас.

30 депутатів підтримали відповідне рішення.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм