Хто проходить у Раду в разі дострокових виборів: нове соцопитування

До Ради пройшло б лише чотири політсили.

Якби найближчим часом відбувалися вибори до Верховної Ради, найбільшу підтримку виборців отримала б політична партія “Слуга народу”.

Такі результати опитування “Центру Разумкова“, проведеного з 17 по 24 червня

За партію влади готові віддати свій голос 30% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за яку партію голосуватиме.

За “Опозиційну платформу — За життя” готові віддати свій голос майже 22%, за “Європейську солідарність”16%, за ВО “Батьківщина”8,5%.

“Громадянську позицію” Анаталія Гриценка підтримують 3% тих респондентів, які визначилися, за політичну партію “Сила і честь” Ігоря Смешка — 3%,  “Опозиційний блок” —2%, політичну партію “Голос” — 2%, партію Шарія — 2%, за “Об’єднання “Самопоміч” —2%, за партію  “Українська стратегія Гройсмана” —2%, ВО “Свобода” —2%, за “Радикальну партію Олега Ляшка” —  відповідно 1%, за кожну з інших партій — менше 1% респондентів.

Серед усіх опитуваних владна партія “Слуга народу” користується 20,5% підтримки.

За ОПЗЖ готові проголосувати 14%, за “Євросолідарність” 10%, за “Батьківщину” – 6% респондентів. Решта партій, за результатами дослідження, не долають 5% бар’єр.

“Громадянська позиція” – 2%, “Сила і честь” – 3%, “Опоблок” – 2%,  “Голос” – 1,5%, партію Шарія -1,5%, “Самопоміч”, партія Гройсмана, ВО “Свобода” і партію Ляшка – по 1%.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм