100 днів на посаді: Андрій Бойчук розповів про виконану роботу в соціальній сфері

Цього тижня минає 100 днів як Президент України Володимир Зеленський призначив Андрія Бойчука очільником Івано-Франківської облдержадміністрації.

Звітом про роботу у соціальній сфері очільник області поділився на своїй Facebook-сторінці, пише Ратуша.

Станом на 1 квітня, житлові субсидії отримували понад 112 тисяч домогосподарств. Сума виплаченої житлової субсидії в готівковій формі становить 587,6 мільйона гривень.

Також у звіті зазначається, що 2021 році:

 • у область доставили 1861 пакунок малюка та видали 873 пакунків;
 • грошову компенсацію в розмірі 5 тисяч гривень призначили 1662 особам;
 • компенсацію витрат на оплату послуги «муніципальна няня» виплатили на суму 3 мільйони гривень;
 • кожна багатодітна сім’я, отримує на третю, четверту, п’яту та наступних дітей до 6-ти років щомісячну допомогу в розмірі 1700 гривень.
 • станом на квітень кількість отримувачів допомоги становить 9 тисяч осіб.

В області 14,2 тисячі малозабезпечених сімей отримали державну соціальну допомогу. За кошти обласного бюджету прийнято рішення виділити одноразову грошову допомогу на лікування 628 жителям області на загальну суму 2459 тисяч гривень. 10 особам, яким виповнилось 100 і більше років, виплачено 100 тисяч гривень, – йдеться в дописі.

З початку 2021 року з державного бюджету для виплати в готівковій формі пільг на житлово-комунальні послуги, придбання твердого палива та скрапленого газу профінансовано 36,2 мільйона гривень.

Для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів за 3 місяці 2021 року профінансовано 4,1 мільйона гривень.

З обласного бюджету для здійснення додаткових виплат ветеранам національно-визвольних змагань ОУН-УПА з початку 2021 року профінансували 230 тисяч гривень.

Забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування окремих категорій громадян:•

 • Для санаторно-курортного лікування ветеранів війни та осіб з інвалідністю області виділено 310 санаторно-курортних путівок;
 • На 2021 рік з державного бюджету для області виділено 2,1 мільйона гривень для санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю загального захворювання та 1,5 мільйона гривень для санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю з наслідками травм хребта та спинного мозку;
 • Області у 2021 році виділено 4,3 мільйона гривень для санаторно-курортного забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі й стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Також оголосили:

 • конкурс з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства соціального спрямування, для виконання яких передбачено 570 тисяч гривень;
 • тендер з метою закупівлі 803 путівок для забезпечення оздоровленням та відпочинком дітей на суму 5,5 мільйона гривень (кошти обласного бюджету).

У звіті зазначають, що в області функціонує 8 інтернатних установ системи соціального захисту населення, в яких станом на 01.04.2021 проживає 1084 підопічних. Впродовж трьох місяців 2021 року влаштовано 32 особи, з них: 6 осіб – в психоневрологічні інтернати, 26 осіб – в геріатричні пансіонати.

Забезпечення осіб з інвалідністю спецавтотранспортом та технічними засобами реабілітації:

 • 4 автомобілі передано на праві приватної власності членам сімей померлих осіб з інвалідністю;
 • 16 автомобілів передано у приватну власність особам з інвалідністю, термін експлуатації яких понад 10 років;
 • призначено компенсацію 25 особам з інвалідністю на транспортне обслуговування, бензин, ремонт та технічне обслуговування автомобіля;
 • з державного бюджету з початку 2021 року надійшло 11,8 мільйона гривень для забезпечення осіб з інвалідністю та окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації з державного бюджету.

АТО/ООС (виплати з обласного бюджету):

 • 248 постраждалим учасникам АТО/ООС та членам їх сімей надано матеріальну допомогу на лікування на загальну суму 578 тисяч гривень;
 • 178 особам з-поміж сімей загиблих під час участі в АТО/ООС надано матеріальну допомогу в зв’язку з втратою годувальника на загальну суму 1,25 мільйона гривень;
 • Оголошено конкурс з визначення проєктів соціально-психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, для реалізації яких надається фінансова підтримка на суму 750 тисяч гривень.

З державного бюджету виділено одноразову матеріальну допомогу в сумі 200 тисяч гривень особі, яка отримала легкі тілесні ушкодження під час участі в Революції Гідності.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм