Досі невідомо яким буде формат уроків цього року з 1 вересня: онлайн, офлайн чи по змінах.
Департамент освіти розглядає варіанти онлайн навчання чи телевізійної школи, як це було на початку карантину.
Проте єдиної платформи для дистанційного навчання, яка б об’єднувала уроки та контрольні тести для всіх учнів України і методичні напрацювання для вчителів так і немає.
Проте, єдиної платформи для дистанційного навчання, яка б об’єднувала уроки та контрольні тести для всіх учнів України і методичні напрацювання для вчителів так і немає.
Чітких вказівок від урядовців, як працювати в нових, карантинних умовах наразі немає. Тож аби не залишити дітей без знань готуємося до усіх можливих варіантів, – зазначив директор департаменту освіти Ігор Максимчук.
Відзначають, що найкращий варіант – розпочати навчальний рік у загальному режимі із дотриманням усіх необхідних обмежень.
Таку практику вже пройшли на дошкільній освіті. Проте із школярами ситуація дещо складніша.
ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ: “Діти мають ходити до школи”: у МОН розробляють комбіновану форму навчання
Це і провітрювання приміщень, забезпечення антисептичними засобами, безконтактні термометри і постійне вимірювання температури дітям. Це і певне обмеження в спілкування між ними. Хоча це забезпечити надзвичайно важко. Напевно буде поєднання дистанційного навчання з очною формою. Можливий такий варіант, що учні початкової школи будуть навчатися, а учні старшої школи будуть більше дистанційно. Напевно не буде єдиного рецепта, – відмітив Ігор Максимчук.
Цього року заклади загальної та середньої освіти міста мають прийняти 32,5 тисячі учнів. З них 3,5 тисячі – першокласники.
ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ: Руслан Марцінків: Дистанційне навчання не замінить “живого” навчання у школі
Формат отримання знань на відстані в українських реаліях отримав шквал критики – як від батьків, так і від педагогів.
Залиште відповідь