Епіфаній очолив Божественну літургію у Шешорах. ВІДЕО

Без масок, рукавичок і дотримання дистанції.
Без масок, рукавичок і дотримання дистанції.

У неділю, 19 липня, в селі Шешорах, що на Івано-Франківщині, перебуває предстоятель Православної церкви України, митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Про це повідомляється на його сторінці у Facebook.

Він очолив літургію у шосту неділю після П’ятидесятниці у Храмі Положення Ризи Пресвятої Богородиці, яка триває у ці хвилини.

Нещодавно, 15 липня, храм Положення Ризи Пресвятої Богородиці в селі Шешорах відзначав своє храмове свято.

Сьогодні, в урочистий недільний день, ми спільно просимо у Господа, аби Його благодать завжди перебувала у цьому Божому Домі. Молимося також за те, аби мальовничий Прикарпатський край відновився після повеней, а наша країна та увесь світ – від згубної пошесті. Пам‘ятаймо, що у єдності подолаємо усі перешкоди!, – йдеться в дописі.

Нещодавно, 15 липня, храм Положення Ризи Пресвятої Богородиці в селі Шешорах, що на Івано-Франківщині, відзначав своє храмове свято. Сьогодні, в урочистий недільний день, ми спільно просимо у Господа, аби Його благодать завжди перебувала у цьому Божому Домі. Молимося також за те, аби мальовничий Прикарпатський край відновився після повеней, а наша країна та увесь світ – від згубної пошесті. Пам‘ятаймо, що у єдності подолаємо усі перешкоди!#Церква_з_Тобою

Опубліковано Митрополит Епіфаній Субота, 18 липня 2020 р.

В понеділок, 20 липня, Епіфаній відправить у Дем’яновому лазі панахиду за жертвами комуністичних репресій.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм