В Івано-Франківську від повені найбільше постраждав м-н Пасічна. ФОТО

Аварійні служби працюють в посиленому режимі.
Аварійні служби працюють в посиленому режимі.

В м-н Пасічна підтопило житлові будинки, тролейбусне депо, а також дошкільний навчальний заклад №35 «Вишиванка», що на Хіміків 23.

Директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак розповідає, що на Пасічній також затопило гаражі, автомобілі та майно, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу міського голови Руслана Марцінківа.

Вода завдала збитків, які оцінить спеціальна комісія, щоб люди отримали відшкодування.

«Розбираємось з причинами затоплення, адже вода скоріш за все пішла не від дамби річки Бистриці Солотвинської. Люди припускають можливість затоплення через спущені стави та озера в Угринові. Тож на майбутнє треба вирішити як передбачити подібні ситуації та застрахуватись від них», – розповідає Михайло Смушак.

Загалом, аварійно-рятувальні бригади, всі сили і підрозділи оперативно реагують та виклики. І виїжджають на найпроблемніші місця.

Аварійні служби працюють в посиленому режимі, продовжується відкачування води. Також створена мобільна бригада, що працює цілодобово. Мешканці мають право написати заяви на відшкодування матеріальних збитків.

«Так мікрорайон затопило, мабуть, вперше. Виїхали з комісією на територію садочку «Вишиванка» на Хіміків, де найбільша проблема з підтопленням. В посиленому режимі відкачується вода, комісія веде оцінку нанесеної шкоди.

В майбутньому планується будівництво потужніших дощових колекторів. Адже треба вирішити питання відведення води з мікрорайону, а також укріпити всі дамби у місті», – розповідає міський голова Руслан Марцінків.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм