Їздять через ріку – водою: на Прикарпатті поставили міст, якого остерігаються автомобілісти. ФОТО/ВІДЕО

На Прикарпатті у селі Волова відновили переправу, яку знищила стихія у червні цього рокуміст, непристосований для проїзду легкових автівок.

Поставили його військові із Закарпаття, пише Ратуша з посланням на Суспільне.

ДО ТЕМИ: У Тисмениці відремонтували дороги, які зруйнувала червнева стихія. ФОТО

Місцевий житель Микола Гуценюк розповів, що часто їздить цим мостом у Воловій. Каже, що ця переправа заширока для легкових машин:

З обережністю їдуть, а старші люди чекають, щоб хтось перегнав їм машину, більш досвідчений. Я навчився вже переїжджати. Страх є, бо міст непризначений для легкових машин. Він має посередині 1-1,2 метра – це шасі не дозволяє проїзд автомобілям, треба, аби вужче було.

ДО ТЕМИ: У Ланчині завершили “благодійний” ремонт центральної дороги, яку зруйнувала червнева стихія

Дружина Миколи Гуценюка Галина хвилюється, що взимку проїхати цим мостом буде неможливо.

Ми зараз остерігаємося того, що йде осінь. Падатиме дощ, морози, то проїзду мостом не буде. Не знаємо, що нас чекає, як ми будемо переїжджати, – зазначила пані Галина.

Жителька Волової Ганна Дячук переправою користується мало. Каже, більше їздить через ріку – водою. Додає, що хотіла б, щоб тут був повноцінний міст, адже у населений пункт часто їздять туристи.

Не скажу, що страшно, але не хочеться ризикувати. Переважно їдемо у воду. Вода – невелика. Треба звикати до моста, коли їдеш вперше. Другий раз проїдеш – таке, вже можна і їхати. Він тимчасовий, але й він уже затримався. Обіцяли нам на три місяці, але термін вже стікає. Ми чекаємо, що почнуть якісь роботи, – розповіла Ганна Дячук.

За словами депутата Кривопільської сільської ради від округу Волова Константина Ванджурака, під час червневого паводку стихія пошкодила три мости – два підмила, один практично зруйнувала. Впродовж 20-ти років, це вже четверта зруйнована переправа:

Це вже четвертий за 20 років міст, який було знищено, і громада б хотіла, щоб поставили якісний бетоннийЯкщо поставлять знову дерев’яний, то наступна повінь може його знищити. Він дуже важливий, бо більша частина жителів знаходиться за цим мостом.

ДО ТЕМИ: В гірських районах Прикарпаття відновлюють газопроводи, які постраждали внаслідок стихії. ФОТО 

Аби отримати коментар щодо моста у Воловій, ми звернулися до директора державного підприємства “Дороги Прикарпаття” Андрія Сазонова. Проте на дзвінки від Суспільного він не відповідав. Телефон його заступника Романа Сілецького – поза зоною досяжності, зазначають журналісти.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм