Їжа, будки та ліки: калуський “Дім Сірка” отримав подарунки від школярів. ФОТО

Цього тижня калуський притулок для безпритульних тварин “Дім Сірка” отримав безліч подарунків від дітей і благодійного фонду.

До акції “Щаслива лапа” долучилися працівники ДНЗ “Барвінок”, а також учні, батьки та вчителі початкової школи №11, які передали вихованцям “Дому Сірка” смачні гостинці, пише Ратуша з посиланням на Вікна.

Учні, батьки та класні керівники 1-В, 2-В, 3-Б та 3-В класів Величкович С.С., Дрогомирецька І.М., Гулик О.Б., Друк Л.В. спільно організували участь у Всеукраїнській акції, яку проводив благодійний фонд “Щасливі лапки”. Зібрані смаколики були передані до Калуського притулку “Дім Сірка”. Дякуємо ВЧИТЕЛЯМ, БАТЬКАМ, за те, що виховуєте діточок в правильному напрямку! Дякуємо за Добро, яке Ви вкладаєте в них, та навчаєте майбутнє покоління милосердю!!! ДІТИ ВИ СУПЕР, – йдеться у повідомленні.

І вже не вперше допомагає калуському притулку благодійний фонд “Щаслива лапа” та Монобанку. Цього разу “Дім Сірка” отримав 25 собачих будок. Загалом було виготовлено 45 будок, утеплених та міцних.

Також працівники притулку висловлюють подяку благодійному фонду за турботу про здоров’я песиків і придбання вакцини:

Бо для притулків це так важливо мати провакцинованих тварин, це гарантує захист від хвороб та розповсюдження вірусів, які нажаль постійно мешкають в притулку. Без вакцин притулку неможливо протриматись, — розповіли волонтери.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм