ІФНМУ передав амбулаторії села Іваниківка кисневий концентратор. ФОТО

Адміністрація Івано-Франківського національного медичного університету передала лікарям Іваниківської амбулаторії кисневий концентратор для пацієнтів, які проходять реабілітацію й усе ще потребують кисневої терапії.

Про це повідомляє пресслужба університету, пише Ратуша.

Іваниківська амбулаторія має шість ліжкомісць, і сьогодні тут лікують пацієнтів з коронавірусом легкої й середньої степені важкості.

Маємо багато пацієнтів, які під час лікування потребують кисню, — говорить завідувач амбулаторії Роман Рій. — Це можуть бути навіть ті, хто вже виписався зі стаціонару, але все ще мають задишку. Сьогодні маємо складну ситуацію на нашій дільниці, особливо в селі Забережжя, де практично половина людей зараз хворіють.

ДО ТЕМИ: “Медичні заклади області отримали 27 двопотокових кисневих концентраторів”,– Андрій Бойчук

Кисневий концентратор потрібний в першу чергу тим пацієнтам, які мають ураження легень.

Пацієнтам з ураженням легень потрібно додатково подавати кисень, — пояснює проректор з лікувальної роботи доцент Тарас Кобрин. — І концентратор збільшує концентрацію кисню, забираючи його з атмосферного повітря, тобто йому не потрібно кисню в балонах. Тобто він дозволяє компенсувати нестачу кисню в амбулаторних умовах. Також він дуже корисний при реабілітації.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм