Івано-Франківський ІТ Кластер запускає в регіоні нові сервіси

Кластерна ініціатива IT Shared Space – спільний бізнес-простір для ІТ компаній – впроваджується за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” та покликана розвивати IT сферу Івано-Франківська, пише Ратуша.

Протягом року команда експертів та стейкхолдерів працюватиме над:

  • посиленням конкурентоспроможності місцевих ІТ компаній;
  • зростанням продажів та залученням нових клієнтів;
  • створенням нових робочих місць в ІТ секторі;
  • маркетингом та позиціонуванням наших компаній на зовнішніх ринках.

ДО ТЕМИ: Знову серед лідерів: Франківськ зайняв друге місце серед міст з найбільш сприятливим бізнес-кліматом

Також, в рамках ініціативи, Івано-Франківський ІТ Кластер організує серію воркшопів для керівників та топ-менеджерів місцевих ІТ компаній у сфері маркетингу та позиціонування на ринках. Наша мета допомогти локальним компаніям міста ставати кращими та ближчими до своїх клієнтів.

За словами Любомира Ходака, голови Кластера, пілотування такого сервісу є важливим кроком для ІТ бізнесу. Адже Івано-Франківськ – місто, що швидко розвивається, і нам потрібно позиціонувати себе на міжнародній ІТ арені.

ДО ТЕМИ: Від початку року прикарпатські бізнесмени сплатили майже 4 мільйони гривень податку

Такий підхід до розвитку локального ІТ середовища допоможе максимально ефективно та повно надавати підтримку ІТ бізнесу. Глобальний ринок завжди підкидає нові виклики, і одне із пріоритетних завдань ІТ Кластера оперативно та гнучко реагувати на зміни у середовищі, посилюючи позиції бізнесу.

Ми підтримуємо Івано-Франківський ІТ-кластер, щоб місцеві ІТ-компанії посилили присутність на іноземному ринку. Наша ініціатива має на меті зробити зацікавлені ІТ компанії успішними в маркетингу і продажах, розширити базу клієнтів компаній-учасниць і підписати нові контракти. Крім цього, ми очікуємо, що ІТ компанії з Прикарпаття долучатимуться до інших ініціатив Програми КЕУ спрямованих на збільшення продажів, – Валерій Добровольський, менеджер ініціатив для ІТ-сектору Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм