Італія допомагатиме українцям з подоланням наслідків COVID-19 та карантинних обмежень

На сьогодні до ліквідації поширення COVID-19 залучено 35 тис. карабінерів.
На сьогодні до ліквідації поширення COVID-19 залучено 35 тис. карабінерів.

Україна та Італія підпишуть Меморандум про взаємодію служб з надзвичайних ситуацій.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час зустрічі з головою державної служби з питань захисту населення Анджелою Борреллі, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської облдержадміністрації.

Для підрозділів МВС досвід італійських колег у заходах, спрямованих на протидію поширення COVID-19, є надзвичайно важливим. Адже Італія змогла перебороти пік захворюваності, попри велику кількість інфікованих – більше ніж 240 тис. хворих та 300 тис. померлих – зокрема, і силами правоохоронців та волонтерів, – зазначив Аваков.

Для України є цікавою практика, коли до ліквідації надзвичайних ситуацій, в цьому випадку протидію хворобі, залучають волонтерів. За словами італійських колег, понад 1 мільйон людей були залучені до ліквідації наслідків COVID-19 та карантинних обмежень.

На сьогодні до ліквідації поширення  COVID-19  залучено 35 тис. карабінерів.  Завдяки цьому нам вдалося знизити кількість хворих до 100 – 300 осіб на день. Італійський уряд продовжив обмежувальні заходи до жовтня, – сказала Анджела Борреллі.

За словами Авакова, в Україні щодня на боротьбу з COVID-19 виходить 14 тис. правоохоронців – поліція, гвардійці та рятувальники.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ: Фонд Ріната Ахметова передав медикам Калуської ЦРЛ апарат ШВЛ. ФОТО

Також ознайомилися:

  • з ситуаційними центрами управління авіатранспортом,
  • засобами з гасіння пожеж,
  • пошуку та порятунку,
  • контролю надводної ситуації,
  • управління кораблями служб надзвичайних ситуацій,
  • ліквідації надзвичайних ситуацій на воді.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм