У селі Старуня вперше помолились на новозведеній Хресній Дорозі. ВІДЕО

У неділю, 27 вересня, під час святкування Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, у Центрі паломника «Симеон Лукач», що у с. Старуня Богородчанського району, вперше провели богослужіння на новозведеній Хресній Дорозі.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Розпочалися моління із Божественної Літургії в храмі святих апостолів Петра і Павла. Спільну молитву очолив о. Іван Стефурак – директор Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

ДО ТЕМИ: У Старуні засвітили хрест на вершині Хресної Дороги. ФОТО/ВІДЕО

Після спільної молитви о. Іван Стефурак прочитав Декрет Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина, згідно з яким вірних заохочують брати участь у богослужіннях, які відбуваються в Центрі паломника «Симеон Лукач».

Також із Декрету усі довідались, що відповідальними за розвиток Центру є: прот. Олексій Данилюк, ректорат та вся спільнота Духовної семінарії; отець-адміністратор храму святих апостолів Петра і Павла прот. Ярослав Середюк та прот. Іван Жук – еклезіарх Архієпархії. Вони покликані докладати всіх зусиль, щоби  Центр паломника «Симеон Лукач» розвивався та сприяв користі всіх вірних, які туди прибуватимуть, – йдеться у повідомленні.

Опісля всі парафіяни, гості та прочани вийшли на першу молитву на новозведеній Хресній Дорозі. Очолив моління отець-протопресвітер Солотвинський Володимир Вишнівський. Участь в історичній молитві взяли десять священнослужителів та близько тисячі прихожан.

На завершення спільної молитви о. Володимир Вишнівський подякував усім присутнім за спільну молитву, а також усім жертводавцям і будівничим, які працювали на зведенням цієї Хресної Дороги.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм