Інфраструктурні проєкти для Коломиї: ремонт дороги та сучасний спортивний майданчик

За ініціативи депутатів фракції  «Слуга Народу» у Коломийській міській раді в бюджет на 2021 рік були закладені кошти на низку важливих інфраструктурних проєктів.

Зокрема, першочергово буде капітально відремонтована дорога по вулиці Січових Стрільців між будинками № 33 та №39. Це густонаселений район багатоповерхової забудови, де проживає велика кількість людей, однак інфраструктура зовсім не розвинена.

За словами депутата міськради від «Слуги Народу» Віктора Фітьо, цією дорогою користуються мешканці багатьох будинків мікрорайону, однак вона зараз перебуває у жахливому стані. Її ремонт вирішить багато проблем, з  якими місцеві мешканці стикаються щодня.

Крім цього у цьому мікрорайоні міста на території ліцею №2 планують встановити сучасний  спортивний  майданчик зі штучним покриттям.

«На місці цього радянського стадіону зі старим асфальтним пошкодженим покриттям постане сучасний комфортний спортмайданчик, оточений затишним та озелененим громадським простором. Спорудження спортивного майданчика дасть можливість покращити умови для виховання та відпочинку дітей, молоді та дорослих»,  – прокоментував Віктор Фітьо.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм