Інфекціоніст назвав ймовірну причину спалаху коронавірусу на Прикарпатті

Поляки та британці, які побували на гірсько-лижному курорті “Буковель”, могли завезти на Прикарпаття британський штам коронавірусу.

Про це сказав лікар-інфекціоніст, викладач школи охорони здоров’я НАУКМА Володимир Курпіта, коментуючи зростання кількості інфікованих на коронавірус на Івано-Франківщині, пише Ратуша з посиланням на “OBOZREVATEL”.

Збільшення кількості хворих там – результат непродуманої політики щодо відкриття “Буковелю”, куди приїжджають не тільки українці, але і європейці. Там були поляки і британці, не виключено, що могли завезти туди нові штами вірусу, зокрема і британський, – зазначив лікар.

ДО ТЕМИ: У Богородчанах почали розгортати мобільний госпіталь на 120 місць. ФОТО/ВІДЕО

За його словами, поки що нові випадки захворюваності зростають не по всій Україні, а лише в окремих областях – Закарпатська, Івано-Франківська, Вінницька та в Києві.

Оскільки у “Буковелі” були люди з різних областей – можна очікувати поширення інфекції далі. Буде чергове навантаження на систему охорони здоров’я і на медиків. Якщо ви чи хтось із ваших знайомих був у “Буковелі” – намагайтеся не контактувати з іншими, – сказав Курпіта.

Нагадаємо, за минулу добу COVID-19 діагностували у 618 прикарпатців.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм