Нащо збирати натовп посеред пандемії: Майкл Щур висміяв святкування 18-ліття франківської інстаблогерки. ВІДЕО

12 квітня скандальна франківська блогерка Юля Вербинець гучно відзначила своє повноліття, на яке, за її же словами, витратила 127 тисяч доларів.

На вечірку Вербинець запросила понад 50 людей та 150 обслуговуючого персоналу. А для іменинниці виступали відомі артисти, зокрема, МонатікАмадор Лопез, Юрій Горбунов в ролі ведучого та «Magic Five» – ілюзіоністи, на YouTube каналі яких понад 10 мільйонів підписників, пише Ратуша.

Бойфренд скандальної франківки, Денис Притула, підготував для неї недешевий подарунок – привітання від зірок шоубізнесу: НК, Потапа, Олі ПоляковоїНаді Дорофеєвої та Позитива.

ДО ТЕМИ: “Грошей витрачу більше, ніж на квартиру і машину”,- франківська блогерка розповіла про підготовку до 18-річчя. ВІДЕО

Завдяки такому гучному святкуванню юна блогерка потрапила на “Телебачення Торонто” з Майклом Щуром у випуск під назвою “Як в Україні монетизувати факт свого існування та відсвяткувати вісімнадцятиріччя з Монатіком?”

Чи робить Верба щось відверто шкідливе? Це залежить від того, як сприймати ідею, щоб зібрати натовп на власному святі посеред пандемії, плюнувши на карантинні заборони і ризики, – зазначив ведучий.

Майкл Щур нагадав, що Івано-Франківська область лише 10 квітня вийшла з “червоної” зони у “жовту”, де забороняється проведення масових заходів з наповненістю більше однієї особи на 4 м2.

Але це просто 18-річна дівчина, у якої в руках опинилися величезні гроші на здійснення мрій. Важко набрати в легені ненависті, щоб щиро критикувати та повчати.

А от Монатік з Горбуновим в цьому “ковідному” пеклі – це набагато цікавіше. Спочатку вони роблять коллаб з Міністерством охорони здоров’я і вчать нас “не бути ідіотами”, а потім поводяться як ідіоти на святі, яке транслюється на 3 млн людей, – зауважили ведучі.

ДО ТЕМИ: Сільська Інстасамка: Дурнєв висміяв франківську блогерку в гумористичному ролику. ФОТО/ВІДЕО 

З іншого боку, зазначили у сюжеті, в Монатіка на пів мільйони підписників менше, ніж у Верби. А у Горбунова – у два рази менше, ніж у Монатіка. На фоні Верби – вони просто діти. Інстадіти, яким інстамама каже, що робити і вони роблять.

Я все одно не розумію, звідки 3 млн людей. Що вона такого зробила? – запитує співведуча шоу Ярослава Кравченко. – Народила вдома в прямому етері, як Софія Стужук? Здобула мільйон Греммі, як Біллі Айліш? Що? Ось в 2017 році Верба пише: “Зараз моя ціль 10 тис. фоловерів, але головне не кількість, а якість”. І ось ми в 2021 році: Каменських говорить українською, дід Горбунов ризикує померти від ковіду, підписників більше, ніж населення Молдови. Як це сталося?

Проте за її словами, Верба все доволі доступно пояснила: “Живу для себе, а не для блогу. Я зараз, по факту, нічим таким не займаюся, просто живу”.

Це доводить, що в Україні можна монетизувати просто факт свого існування, зазначив Майкл Щур.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм