Випускники-іноземці креативним відео подякували за навчання ІФНМУ. ВІДЕО

«Університет завжди буде з нами», — іноземні випускники ІФНМУ про важкий рік, який подолали разом.
«Університет завжди буде з нами», — іноземні випускники ІФНМУ про важкий рік, який подолали разом.

Випускники ІФНМУ 2020 року факультету підготовки іноземних громадян зняли відео-подяку університету.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на сайт ІФНМУ.

Студенти розповідають, що запам’ятають навчання на все життя. Адже перебуваючи в умовах карантину в чужій для себе країні вони змогли достойно закінчити навчання, та ще й показали один з кращих результатів в Україні.

2020 рік з самого початку був нелегким для усіх нас. Ми вдячні університету за організацію всього необхідного, щоб ми могли завершити навчання тут. Це дійсно допомогло нам, адже ми завершили вчасно. Ми дякуємо усім викладачам, ректорату, всьому персоналу за допомогу досягти нам усього, що ми здобули протягом цих шести років, — говорить Адам Нафіу Ахмед, випускник, який на іспиті «Крок-2» показав найвищий результат на своєму курсі.

У відео іноземні студенти дякують університету, місту та іванофранківцям за привітність, гостинність й бажання спілкуватися.

Університет буде завжди з нами. Тут найкращі викладачі, які нам дали чудові знання, і ми здобули наші дипломи. А ще місто Івано-Франківськ є дуже добрим, тут дуже привітні люди, яким цікаво дізнатися про наші країни, і про наші враження від України, — продовжує Адам Нафіу Ахмед.

ВІДЕО: ІФНМУ.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм