Івано-Франківськ і Тисмениччина — у помаранчевій зоні за рівнем поширення COVID-19

Богородчанський, Городенківський, Косівський та Надвірнянський райони — у жовтій.
Богородчанський, Городенківський, Косівський та Надвірнянський райони — у жовтій.

Центральна комісія  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на засіданні 31 липня визначила регіони за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19.  

До червоної зони буде віднесено Луцьк, Тернопіль та Кіцманський район Чернівецької області.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, коментуючи результати засідання Центральної комісії ТЕБ та НС в п’ятницю, 31 липня.

За його словами, помаранчевий рівень поширення коронавірусу буде встановлений в Луцькому та Любашівському районі Волинської області, в Івано-Франківську та Тисменицькому районі Івано-Франківської області, у Львові та Миколаївському, Пустомитівському та Перемишлівському районах  Львівської області,  Бережанському районі та місті Бучач Тернопільської області.

Загалом до червоної,  помаранчевої та жовтої зони розповсюдження коронавірусу потрапили адміністративно-територіальні одиниці  8 областей України. Це стосується  Вінницької, Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської та Чернівецької областей.

Богородчанський, Городенківський, Косівський та Надвірнянський райони — у жовтій зоні.

У помаранчевій зоні припинять роботу хостели, туристичні бази, окрім готелів. Також у нічну пору не працюватимуть ресторани. Скасують і проведення планових операцій.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів 22 липня подовжив карантин в Україні до 31 серпня.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм