Івано-Франківськ потрапив у “червону зону” карантину

Такі межі зон карантину встановлені на 14 днів і діятимуть вони вже з 31 серпня.
Такі межі зон карантину встановлені на 14 днів і діятимуть вони вже з 31 серпня.

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) оновила список регіонів “червоної зони”.

В нього потрапили два обласних центри — Івано-Франківськ і Чернівці.

Як повідомив в Telegram міністр Кабміну Олег Немчинов, рішення було прийнято на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Також до “червоної” зони будуть віднесені: Калуш та Коломия, Городенківський, Косівський та Тисменицький райони Івано-Франківської області.

На “червоній” території забороняється робота громадського транспорту, закриваються заклади освіти, в тому числі дошкільні та школи. Дозволяється тільки висадка пасажирів з транспорту, який курсує транзитом, і з міжобласного транспорту висадка дозволена.

До “помаранчевої зони” потрапили: Болехів, Бурштин та Яремче, Богородчанський, Верховинський, Галицький, Долинський, Калуський, Коломийський, Надвірнянський, Рогатинський, Рожнятівський, Снятинський та Тлумацький райони Івано-Франківської області.

У помаранчевій зоні забороняється діяльність закладів розміщення (це хостели, туристичні бази тощо), окрім готелів; діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час; планові госпіталізації в лікарнях; робота спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури; прийом нових змін в дитячі табори. При цьому є обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 квадратних метрів та участь не більш як 100 людей.

Такі межі зон карантину встановлені на 14 днів і діятимуть вони з 31 серпня.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм