Івано-Франківськ позичить 3 мільйони євро на купівлю дуобусів

В Івано-Франківську розпочалася 46 позачергова сесія міської ради.

Так на початку засідання депутати проголосували за отримання кредиту в розмірі три мільйони євро для комунального підприємства «Електроавтотранс» на купівлю раніше анонсованих дуобусів, пише Ратуша.

Кредит планується отримати в Європейському інвестиційному банку. Строк кредиту – 22 роки, впродовж яких позика має бути повністю погашена рівними платежами – кожні шість місяців після завершення пільгового періоду повернення коштів, що становить до п’яти років. Відсоткова ставка за користування кредитними коштами відповідно до умов Фінансової угоди визначається на дату вибірки траншів та дорівнює фіксованій ставці або 6-місячній Європейській міжбанківській ставці пропозиції (EURIBOR) + спред (до 2,5 %).

ДО ТЕМИ: Марцінків має намір повністю замінити у місті “жовті автобуси” на комунальний транспорт

Таким чином “Електроавтотранс” зможе розширити загальну пасажиромісткість свого транспорту на додаткові 900 пасажирів. За таке рішення проголосувало 26 депутатів.

Дуобус — це одночасно тролейбус і автобус. Принцип роботи дуобусів такий: там, де є тролейбусні лінії – вони їздять, як тролейбуси, а там, де нема – роги опускаються і він їде, як автобус. А все завдяки батареї, яка заряджається у русі.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм