Івано-Франківськ, Калуш та Коломия залишаються в “червоній зоні”: Кабмін оновив зони карантину

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 10 вересня затвердили нові зони епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Вони впливають на карантинні правила у регіоні.

Про це на своїй сторінці в Telegram повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов, пише Ратуша.

ДО ТЕМИ: Депутати запросили міністра Степанова до Івано-Франківська. ФОТО

Згідно з рішенням, Івано-Франківськ далі залишається у червоній зоні. Також до цієї зон віднесли прикарпатські міста Коломия, Калуш та Косівський та Тисменицький райони. Тут діє заборона роботи громадського транспорту, відвідування закладів освіти, закриття ресторанів, ТРЦ тощо.

До помаранчевої зони увійшли: місто Бурштин, Богородчанський, Городенківський, Калуський, Коломийський, Рогатинський та Рожнятівський райони.

О ТЕМИ: Пікетують четвертий день поспіль: місцеві підприємці зібрались біля Івано-Франківської ОДА. ФОТО/ВІДЕО

У помаранчевій зоні, до згаданих вище обмежень, додають припинення діяльності закладів розміщення, крім готелів, обмеження діяльності розважальних закладів і закладів харчування у нічний час, діяльності спортзалів, фітнес-залів, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, а також обмеження для масових заходів – 1 людина на 20 кв м і не більше 100 осіб.

До жовтої зони віднесли: місто Яремче, Галицький, Долинський, Надвірнянський, Снятинський і Тлумацький райони.

Новий поділ набуває чинності вже з 14 вересня.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм