Івано-Франківськ долучився до StartBusinessChallenge

Завдяки співпраці ГО «Офіс ефективного регулювання BRDO» та Департаменту економічного розвитку, екології та енергозбереження 287 тис. жителів Івано-Франківської міської територіальної громади зможуть використовувати зручні покрокові інструкції з відкриття бізнесу.

Необхідно лише відповісти на декілька простих запитань — і платформа видасть детальну персоналізовану інструкцію зі списком процедур, які необхідно пройти, а також список документів, які необхідно зібрати, щоб розпочати офіційну діяльність, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу департаменту.

На першому етапі Івано-Франківськ локалізував 74 кейси, серед яких коворкінг, магазин, фітнес-центр та школа програмування.

ДО ТЕМИ: Знову серед лідерів: Франківськ зайняв друге місце серед міст з найбільш сприятливим бізнес-кліматом 

Усього на платформі #StartBusinessChallenge доступно 127 покрокових інструкцій з відкриття бізнесу, які згруповані у 14 кластерах. Також передбачено 55 кейси із актуальними рекомендаціями щодо роботи бізнесу в умовах карантину — там зібрані обов’язкові карантинні вимоги Кабінету Міністрів, а також рекомендації ВООЗ та інших міжнародних організацій, – йдеться у повідомленні.

Що таке #StartBusinessChallenge? Це державний інфо-сервіс, який безкоштовно надає повну й актуальну інформацію про те, як крок за кроком легально відкрити власну справу. Платформа інтегрована до державної онлайн-платформи Дія.Бізнес.

На #StartBusinessChallenge також зібрані рекомендації від КМУ, ВООЗ і міжнародних асоціацій щодо ведення бізнесу в умовах карантину. Це допомагає підприємцям створити безпечні умови роботи для своїх працівників і клієнтів. Карантинними кейсами скористалися вже 2 590 підприємців.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм