Івано-Франківськ відмовився відправляти школярів достроково на канікули: деталі

Влада Івано-Франківська вирішила не відправляти школярів на канікули з 15 жовтня, як це рекомендують зробити у Міністерстві освіти і науки. Школи в місті почнуть осінні канікули з 21 жовтня.

Про це сьогодні повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Ратуша.

За словами міського очільника, в навчальних закладах міста не спостерігається катастрофічної ситуації із захворюваністю на коронавірус, не зважаючи на те, що 17 класів знаходяться на самоізоляції.

Мав сьогодні зустріч із колективом найбільшої школи в місті – 23-ї. Поговорили. Ці листи несуть виключно рекомендаційний характер, тому ми будемо продовжувати навчання. Тож 15 числа всі йдуть до школи, – сказав Марцінків.

Загалом в Івано-Франківську є 206 закладів освіти (1900 класів). В них навчаються близько 59 тисяч дітей.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті закривають дві санаторні школи-інтернати

Нагадаємо, МОЗ рекомендував закладам професійної, фахової передвищої та вищої освіти незалежно від кольору карантинної території перейти на дистанційну форму навчання на період з 15 жовтня до 15 листопада з обов’язковим виїздом усіх студентів із гуртожитків.

Міністерство освіти рекомендуватиме всім школам розпочати канікули для учнів, а закладам вищої освіти перейти на дистанційну форму навчання, починаючи з 15 жовтня.

ДО ТЕМИ: За минулий тиждень на Прикарпатті 25 учнів та понад 40 вчителів захворіли на COVID-19

Також МОН та МОЗ подадуть відповідну пропозицію від двох відомств на розгляд комісії з ТЕБ та НС з рекомендацією підготувати відповідне розпорядження й ухвалити його на засіданні Кабінету Міністрів вже 13 жовтня.

Заклади дошкільної освіти працюватимуть у звичайному режимі з урахуванням усіх рекомендацій МОЗ та Головного державного санітарного лікаря.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм