Івано-Франківські заклади профтехосвіти та майстерні отримали нове сучасне обладнання. ФОТО

ВПУ №21 та Центр професійно-технічної освіти №1 отримали кошти з державного бюджету.
ВПУ №21 та Центр професійно-технічної освіти №1 отримали кошти з державного бюджету.

Два франківські заклади професійно-технічної освіти отримали державне фінансування на створення навчально-практичних центрів. Сучасні навчальні кімнати отримають ВПУ №21 та Центр професійно-технічної освіти №1.

Про це повідомляє міський голова Руслан Марцінків на своєму офіційному сайті, інформує Ратуша.

У лютому-березні цього року Міністерство освіти та науки проводило конкурс. Понад 800 училищ подали заявки. Субвенцію з державного бюджету отримали лише 50 навчальних закладів, серед них ВПУ №21 та Центр професійно-технічної освіти №1.

«Зараз майже всі ательє та фабрики мають хороше обладнання. Якщо у нас буде можливість навчати своїх вихованців на такому ж – при пошуку роботи їм не потрібно буде перевчатися. Учень буде цілком готовий до праці», – розповіла директор центру професійно-технічної освіти №1 Наталія Когуч.

У ВПУ №21 облаштовують навчально-практичний центр зварювальних технологій.

«У нас буде оновлена аудиторія для навчання та майстерня, в які буде створено 15 робочих місць. Також придбають нове обладнання – спеціальні верстати для підготовки, зварювання та зачистки металу. Зараз спеціалісти цієї сфери є потрібними. І ми раді, що на рівні держави було прийнято рішення профінансувати створення такого центру на базі наших майстерень», – зазначив директор ВПУ №21 Михайло Баб’як.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм