Івано-Франківській області виділили 60 мільйонів на медичний кисень

Кабінет Міністрів виділив Івано-Франківській області 60 млн грн на проведення централізованого кисню в медзакладах області, та інші роботи.

Про це на брифінгу сказала заступниця міністра охорони здоров’я Світлана Шаталова, пише Ратуша з посиланням на Укрінформ.

Відповідно до постанови Кабміну, яка була прийнята вчора на засіданні уряду, було виділено 60 млн грн на закупівлю товарів, робіт і послуг для забезпечення в медзакладах цього регіону централізованого постачання кисню, встановлення додаткових кисневих магістралей та закупівлі кисневих концентраторів, – повідомила Шаталова.

ДО ТЕМИ: Марцінків: Франківськ буде в “червоній” зоні щонайменше до 28 березня

Вона додала, що від початку року кількість ліжко-місць для госпіталізації пацієнтів з COVID-19 було збільшено до 1175. Зараз проводяться роботи для забезпечення ліжко-місць централізованою подачею кисню на рівні не менше 80% від всього ліжкового фонду. Зараз облаштування доступу до кисню, за словами Шаталової, потребує 1 572 ліжкомісця, деякі з них знаходяться в лікарнях, які були включені до лікарень першої хвилі нещодавно.

Також Шаталова повідомила, що виділену субвенцію планується використати на встановлення кисневих станцій, що дасть змогу постачати кисень безперебійно.

Нагадаємо, за минулу добу COVID-19 виявили у 559 прикарпатців.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм