Івано-Франківський аеропорт може припинити свою роботу

Міжнародний аеропорт Івано-Франківська, який вже декілька років знаходиться у концесії фірми “Скорзонера”, можуть закрити.

Про це під час традиційного ефіру повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Ратуша.

За словами очільника міста, до нього звернулися представники авіадиспетчерів та інженерно-технічного персоналу Івано-Франківської служби обслуговування повітряного руху державного підприємства Украерорух.

Зазначив, що люди стурбовані тим, що їх можуть звільнити з 1 листопада. Це своєю чергою призведе до припинення руху транспорту в аеропорту.

Прикро говорити, але є загроза, що наш аеропорт цього року перестане приймати літаки. Це великий виклик для Івано-Франківська. Звертаюся до президента і прем’єра все ж втрутитися, щоб такого не трапилося. Адже не зважаючи, що сьогодні не все так гладко в аеропорту, але повне припинення польотів спричинить колапс нашої економічної діяльності, – сказав Марцінків.

ДО ТЕМИ: Франківський аеропорт визнали найгіршим в Україні 

Додав, що були декларації на те, що аеропорт буде відновлюватись і це мало бути пріоритетом для державної влади.

Сьогодні смуга належить військовим, а приміщення аеропорту – облраді і  знаходиться в концесії компанії “Скорзонера”. Тому треба спільними зусиллями відновлювати аеропорт, – зазначив міський голова.       

Нагадаємо, «Скорзонера» заборгувала обласному бюджету більше мільйона гривень.

Міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ» — аеропорт, розташований за 4,4 км від центру Івано-Франківська, має статус міжнародного з 1992 року. Максимальна пропускна спроможність — 150 пас. на приліт та 150 пас. на виліт за годину. Наразі летовище передане у довгострокову оренду ТОВ «Скорзонера»

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм