Франківська обласна ТВК виконала рішення суду про реєстрацію кандидатів в депутати від “Пропозиції”. ВІДЕО

Івано-Франківська обласна територіальна виборча комісія 5 жовтня зареєструвала кандидатів в депутати від політичної партії «Пропозиція»  та присвоїла їм 13-й номер у виборчому бюлетені на виборах до обласної ради. Своє право на реєстрацію партійцям довелось відстоювати в суді.

Івано-Франківська обласна організація політичної партії “Пропозиція” подала позов до суду, де вимагала визнати дії Івано-Франківської обласної територіальної виборчої комісії протиправними, пише Ратуша з посиланням на Опору.

За словами представників партії, ТВК перешкоджала у реєстрації кандидатів в депутати.

30 вересня Івано-Франківський окружний адміністративний суд вирішив, що прав обласної організації політичної партії “Пропозиція” ніхто не порушував та відмовив їй у задоволенні позовних вимог. Суд першої інстанції аргументував рішення тим, що “Пропозиція” не надала доказів того, що у них був належно сформований пакет документів для реєстрації кандидатів у депутати Івано-Франківської обласної ради, визначених частиною 1 статті 222 ВК України. Не погодившись із таким рішенням,  партійці подали апеляцію.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті суд зобов’язав ТВК зареєструвати кандидатів у депутати від двох партій

3 жовтня Восьмий апеляційний адміністративний суд зобов’язав Івано-Франківську обласну  ТВК  прийняти пакет документів та зареєструвати кандидатів в депутати до Івано-Франківської обласної ради, висунутих 22 вересня 2020 року Івано-Франківською обласною організацією  політичної партії  “Пропозиція”.

Беззаперечним фактом, що підтверджується показами свідків, є те, що представники Івано-Франківської обласної організації політичної партії «Пропозиція» прибули до Івано-Франківської територіальної виборчої комісії для подання документів щодо реєстрації кандидатами у депутати до Івано-Франківської обласної ради близько 23 год. 22 хв. 24.09.2020 року, тобто в період висування кандидатів, що тривав з 15.09.2020 року по 24:00, 24.09.2020 року.

Також як вбачається з платіжного доручення № 1 від 21.09.2020 року Івано-Франківською обласною організацією політичної партії «Пропозиція» сплачено грошову заставу за висунення кандидатів у депутати Івано-Франківської обласної ради в сумі 231594,00 грн, яка свідчить про беззаперечний намір брати участь у виборах кандидатами від партії.

Зважаючи на це, апеляційним судом було встановлено, що представник партії, прибувши вчасно до територіальної виборчої комісії, не зміг скористатися своїм правом на подання документів для проведення реєстрації кандидатів в депутати Івано-Франківської обласної ради, а тому слід визнати протиправними дії ТВК щодо неприйняття вказаних документів, – йдеться в рішенні суду.

ДО ТЕМИ: Франківський адмінсуд відхилив позов партії «Пропозиція» до обласної ТВК

Зважаючи на це 5 жовтня на своєму засіданні виборча комісія зареєструвала кандидатів та присвоїла їм номер 13 у виборчому бюлетені на виборах до обласної ради.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм