Івано-Франківська лікарня отримає 30 нових ліжок

Закупівлю здійснили за спрощеною процедурою звітування для запобігання поширенню COVID-19.
Закупівлю здійснили за спрощеною процедурою звітування для запобігання поширенню COVID-19.

Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня замовила 30 нових ліжок для пацієнтів на 945 тис. грн.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на Наші Гроші. Львів.

Таким способом медики оновлять частину меблів, зазначили в лікарні. Товар поставить підприємець Михайло Близнюк протягом п’яти днів з моменту отримання заявки замовника.

ДО ТЕМИ: У Франківських лікарнях понад 20 пацієнтів перебувають в реанімації з COVID-19

Лікарня придбає 22 лікарняні ліжка з приліжковими тумбами «Біомед» HBM-2SM по 30 тис. грн за штуку. А також − 8 електричних ліжок «Біомед» FB-1B з бічною огорожею та приліжковою тумбою вартістю по 35,6 тис. грн.

Закупівлю здійснили за спрощеною процедурою звітування для запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби COVID-19, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня входить до переліку закладів для прийому хворих на коронавірус. Станом на 4 серпня лікарня була практично заповнена, були зайняті 194 ліжок з 200. Також не було вільних місць в реанімаційному відділенні.

Загалом протягом карантину в Івано-Франківській області спрямували 121 млн грн на подолання коронавірусу. Найбільше замовлень зробила саме центральна міська клінічна лікарня – на 12,4 млн грн.

Серед найбільших договорів медиків: апарат ультразвукової діагностики та рентген-апарат вартістю по 1,3 млн грн. Однак останній договір на поставку рентгенівської системи розірвали наприкінці липня.

ДОВІДКА:

Постачальник меблів для лікарні Михайло Близнюк зареєстрований 1999 року в Чернігівській області. Він спеціалізується на продажі фармацевтичних товарів та обладнання. Протягом 2019-2020 років підприємець отримав 4,1 млн грн на поставку медичних товарів.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм