Я щасливий бути тут: Зеленський про свій візит до Івано-Франківська. ФОТО/ВІДЕО

Сьогодні Президент України Володимир Зеленський прибув з робочим візитом на Прикарпаття.

Вранці Глава держави відвідав селище Ланчин, що на Надвірнянщині, де ознайомиться з перебігом робіт ліквідації наслідків червневої повені. Саме на цій території відновили освітлення та понад 3 кілометри доріг за 50 мільйонів гривень, які громада отримала на відновлювальні роботи після останнього візиту Зеленського.

Також президент перевірив роботу об’єктів, капітальний ремонт яких було здійснено в межах Національної програми «Велике будівництво». Зокрема, урочисто відкрив стадіон спорткомплексу імені Гемби Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Я щасливий бути тут, радий вас усіх бачити! Цей стадіон проєктували та будували справжні професіонали. Вже у жовтні на тут пройдуть змагання чемпіонату України з легкої атлетики,- зауважив Володимир Зеленський 

Нагадаємо, спортивний комплекс імені Гемби є другим в Україні за масштабами (5 га) та єдиний в області, який відповідає нормативам олімпійських спортивних споруд. Він включає легкоатлетичний стадіон, 5 спортивних залів, які відповідають вимогам проведення Всеукраїнських змагань, 25-метровий плавальний басейн, легкоатлетичний манеж; тренажерний зал, зал для настільного тенісу, де проводяться змагання Міжнародного рівня, а також зал, пристосований для спортсменів з проблемами опорно-рухового апарату, футбольне поле, 4 спортивних майданчики, сауну, масажний кабінет та кабінет лікарського контролю.

Зеленський взяв участь у представленні Стратегії розвитку Івано-Франківської області до 2027 року.

Ми будуємо країну, яка завжди буде на декілька кроків попереду. 25 жовтня виборці зможуть перезавантажити місцеву владу, щоб рухати свій край вперед, рухати його до успіху,- сказав президент.

Візит на Франківщину Зеленський здійснив напередодні місцевих виборів. За такої нагоди президент представив прикарпатську команду “Слуги народу”, яка балотуватиметься на посади міських голів та депутатів місцевих, сільських і селищних рад.

У Франківську гарно, але лише на поверхні. Гарна бруківка не говорить, що місто багате і в ньому все добре. З року в рік залишаються ті самі проблеми. Місто потребує реальної стратегії розвитку. Я і моя команда знаємо як це зробити, знаємо чого не заходять інвестори і як їх залучити!- наголосив кандидат на посаду міського голови ІваноФранківська від “Слуги народу” Олександр Богачов.

Володимир Зеленський бере участь у презентації Стратегії розвитку Івано-Франківщини.

Володимир Зеленський бере участь у презентації Стратегії розвитку Івано-Франківщини.

Опубліковано Офіс Президента України Пʼятниця, 18 вересня 2020 р.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм