“Я подаю приклад, а люди мають самі вирішити”: перша провакцинована прикарпатка. ФОТО

Сьогодні, 25-го лютого, у Надвірній розпочалася вакцинація від COVID-19.

Перше щеплення серед жителів Івано-Франківщини отримала завідувачка відділення екстреної медичної допомоги Надвірнянської ЦРЛ Леся Возняк, пише Ратуша з посиланням на Суспільне Карпати.

Я намагаюся бути спокійною, бо паніка тут недоречна. Я довіряю колегам, тому перша вакцинуватимуся. Я подаю приклад, а люди мають самі вирішити. Я довіряю цій вакцині на 99,9%, тому паніки у мене немає, – сказала Леся Возняк.

За словами лікарки, саме вакцинація допоможе здолати пандемію.

Нагадаємо, сьогодні вночі Івано-Франківщина отримала 22 000 доз вакцини від Covid-19. Це вакцина AstraZeneca (Covishield), яка має схвалення ВООЗ, а також дозвіл на використання у Великій Британії, Європейському Союзі, Індії та вже зареєстрована в Україні.

Така кількість доз дозволить провакцинувати 11 000 прикарпатців.

На Івано-Франківщині передбачено створення 19 мобільних бригад, які проводитимуть об`їзд і робитимуть щеплення від COVID-19 певним категоріям населення. Першочергово вакцинуватимуть медиків з мобільних бригад та тих, які працюють у лікарнях із пацієнтами хворими на COVID-19, а також працівників та мешканців закладів із догляду за літніми людьми.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм