Яремче залишилася без автостанції в пік туристичного сезону. ВІДЕО

Нині, коли люди масово їдуть у гори, і практично всі бажають побувати на яремчанських водоспадах, місто не має автовокзалу. Третина всіх мандрівників приїздить саме автобусами. Загалом Яремча може одночасно прийняти понад 700 тисяч туристів, це не мало.

Зараз люди не можуть купити квитки та навіть не мають жодної інформації про автобусні рейси, пише Ратуша з посиланням на Факти.

За день автостанція обслуговувала кілька десятків рейсів, тепер квитки купити неможливо, хоча автобуси заїжджають на території вокзалу.

Квиток – це перш за все страхівка. Там вказано час, своє місце, – каже туристка Роксолана Товт.

Вивіску “Автовокзал” зняли. У червні працівників автостанції звільнили, у приміщенні вже півроку роблять ремонт, але місцеві побоюються, що тут відкриється черговий магазин.

Вокзал у Яремче знаходиться у приватних руках і за словами власників, він збитковий. А за час карантину кількість туристів суттєво зменшилась.

Багато людей користувались послугами перевізників, оминаючи автостанцію, тому й склалась така ситуація, – каже Сергій Юрчишин, начальник комерційного відділу ТДВ “Івано-Франківське обласне підприємство автобусних станцій”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті відремонтують ділянку дороги Озеряни-Делева

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм