Яремчанець, який штахетою побив кохану та її колишнього, сяде на 5,5 років

Надвірнянський районний суд засудив до 5 років 6 місяців позбавлення волі раніше судимого мешканця Яремче, який через ревнощі побив свою співмешканку і її колишнього.

Про це йдеться у вироку суду, пише Ратуша.

6 серпня 2019 року жителька Яремче посварилась зі співмешканцем та пішла проживати до свого колишнього.

Ввечері наступного дня обвинувачений, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, прийшов до помешкання, в якому знаходилась його кохана, розпочав словесний конфлікт та побив її дерев’яною штахетиною.

ДО ТЕМИ: У Франківську п’яний чоловік побив двох хлопців, які намагались привести його до тями

Згідно висновку експерта № 88 від 07.10.2019 потерпіла отримала тілесні ушкодження у вигляді, закритої черепно-мозкової травми з забоєм головного мозку середнього ступеня тяжкості, численних переломів та ран голови, які відносяться до тяжких тілесних ушкоджень, як такі, що є небезпечними в момент їх спричинення, йдеться у вироку.

Після того дебошир вступив у словесний конфлікт з колишнім потерпілої та почав бити його тією ж штахетиною, спричинивши йому легкі тілесні ушкодження.

Свою вину обвинувачений у суді визнав повністю. За вчинене він проведе за ґратами 5 років:

ДО ТЕМИ: На Коломийщині судитимуть чоловіка, який побив старостиню села

Надвірнянський районний суд ухвалив на підставі ч. 1 ст. 71 КК України за сукупністю вироків до покарання, призначеного за даним вироком частково приєднати невідбуту частину покарання за вироком Городенківського районного суду Івано-Франківської області від 29.07.2016р. та  остаточно визначити обвинуваченому  ОСОБА_1 покарання у виді – 5( п`яти )  років 6 (шість) місяців позбавлення волі.