Як у Франківську відзначатимуть свято Покрови та День захисника України: програма

14 жовтня в Івано-Франківську відбудуться заходи з відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці, 78 річниці створення Української Повстанської Армії, Дня Українського козацтва, Дня захисника України.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на офіційний сайт Івано-Франківська.

Місто Івано-Франківськ ще у 2012 році главами трьох українських церков віддали під захист Покрову Пресвятої Богородиці. В цей день у Храмах міста відправляються святкові Богослужіння та храмові свята. Цьогоріч вони відбудуться за наступним розкладом:

13 жовтня – Покладання квітів до могил героїв загиблих в АТО

14 жовтня 09.00 год – Божественна Літургія. Храмове свято у Храмі Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ с.Добровляни.

14 жовтня 10.00 год – Божественна Літургія. Храмове свято у Свято-Покровському кафедральному соборі ПЦУ м.Івано-Франківська, вул.Вірменська, 5.

14 жовтня 10.00 год – Божественна Літургія. Храмове свято у Храмі Покрови Пресвятої Діви Марії УГКЦ, м.Івано-Франківськ, вул.Княгинин, 29.

14 жовтня 10.30 год – Божественна Літургія. Храмове свято у Храмі Покрови Божої Матері УГКЦ с.Радча.

14 жовтня 11.30 год – Панахида за загиблими від рук енкаведистів, молодих націоналістів-оунівців, учасників молодіжного націоналістичного підпілля Василя Гросберга, Ганни Соколовської і Ганни Сміжак. Місце проведення – Скорботна стіна,  вул.Княгинин, 29 (навпроти Церкви Святої Покрови).

14 жовтня 14.30 год – Панахида за полеглими за волю і незалежність України, покладання квітів до могил у Меморіальному сквері.

14 жовтня 15.00 год – Урочиста хода: Меморіальний сквер – вул.Мельника – вул.Незалежності – Вічевий майдан.

14 жовтня 15.15 год – Молебень до Пресвятої Богородиці, урочистості з нагоди 78-ої річниці створення Української Повстанської Армії, Дня Українського козацтва, Дня захисника України на Вічевому майдані.

14 жовтня 19.00 год – у селі Черніїв на території поруч з автозаправною станцією «Shell» відбудеться автомобільний концерт гуртів «КОРАЛЛІ», «ГАЙДАМАКИ» та легендарних «КОМУ ВНИЗ».

15 жовтня 14.00 год – Віче-реквієм з нагоди 61-х роковин смерті С. Бандери на Європейській площі.

15 жовтня 16.00 год – Презентація фільму «Ціна» у Театр кіно «Люм’єр».

17-18 жовтня – Військово-історична реконструкція подій депортації українців на Вічевому майдані.