Як українські зірки кутю готували: в Яремче пройшов різдвяний фестиваль. ФОТО

Найпопулярнішим місцем для святкування новорічних та різдвяних свят цього року стали Карпати.

На Різдво зірки зібралися у Карпатах, щоб приготувати кутю, зустріти Різдво та відпочити.

Цього року на зимовий фестиваль у Карпати приїхали – співаки Арсен Мірзоян та Віктор Павлік, актриса Ольга Сумська та актор Віталій Борисюк, співачки Віра Кекелія, Тоня Матвієнко й Наталія Бучинська, також телеведучі “Сніданку з 1+1” Людмила Барбір та Руслан Сенічкін.

За звання найкращого кулінара та найсмачнішу кутю боротьба була гострою. Втім, гості фестивалю віддали однакову кількість голосів за кутю від співачки Наталії Бучинської та акторки Ольги Сумської – саме вони й розділили перше місце та звання найкращих кулінарів.

Одна з переможниць конкурсу співачка Наталія Бучинська приготувала кутю з використанням великої кількості горіхів – грецьких, мигдалю та фундука.

Ще одна переможниця Ольга Сумська додала до куті дуже не звичний інгредієнт — ром.

Співачка Тоня Матвієнко розповіла, що дуже для доброї куті важливо замочений на ніч мак зранку ретельно розтерти у глиняній ступці за допомогою макогону до появи білого макового молока.

“У нашій родині завжди дотримувалися традицій та тримали піст 6 січня, а першою стравою, яку куштували цього дня була саме кутя. Основних інгредієнтів у ній було три: пшениця, мак та мед. Пшениця символізувала народження нового життя та оновлення, мак – достаток та гарний врожай, мед – життєдайність та солодке життя. Вважалося – скільки ви додасте меду в кутю, так вам і буде солодко по життю. У нашій родині було прийнято, окрім традиційних інгредієнтів, додавати трішки халви та солі. Тоді кутя набуває особливого смаку”, – розповідає ведуча Людмила Барбір.