Завершували навчальний рік в напруженні: проректор ІФНМУ про навчання студентів в умовах карантину. ВІДЕО

З вересня навчання буде проходили у двох форматах.
З вересня навчання буде проходили у двох форматах.

В ефірі програми “На часі” перший проректор Івано-Франківського медичного національного університету Ганна Ерстенюк розповіла про навчальний процес в умовах пандемії.

За її словами, підготовка до завершення навчального року відбувалася в напруженні. Але і студенти, і викладачі віднеслися до цього відповідально.

Навчанню в такому режимі сприяло кілька моментів. Насамперед те, що всі студенти в університеті мають доступ до електронного ресурсу на якому розміщені всі навчальні матеріали. До того, в нас є віртуальні пацієнти, віртуальні тури анатомічним музеєм та навчально-практичними центрами. Тобто не просто  методичні матеріали, а й показова форма навчання, – розповіла пані Ганна.

Також додала, що швидкому пристосуванню сприяла змішана форма навчання, яку уже часто практикували на фармацевтичному факультеті та післядипломній освіті. Тобто, частина матеріалу викладалася в онлайн-режимі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Онлайн, офлайн чи по змінах: у якому форматі навчатимуться франківські школярі цього року. ВІДЕО

Іспити складали у двох форматах: першу частину у віртуальному режимі, другу – наживо. Студентам проводили термометрію, вони дотримувались відстані 1.5 метри, зберігали усі відповідні санітарні норми. У аудиторії перебувало не більше 50 осіб.

Передбачається, що з вересня навчання буде проходили також у двох форматах: лекції в онлайн режимі, та в групах, де потрібна практична підготовка, – додала Ганна Ерстенюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які спеціальності найпопулярніші цього року серед франківських абітурієнтів

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм