Нове автобусне депо та закупівля транспорту: як працює ЕлектроАвтоТранс в Івано-Франківську. ВІДЕО

Журналіст YooTube-каналу “Billy Vlog” Андрій Білий завітав у Івано-Франківськ та поспілкувався з директором КП “ЕлектроАвтоТранс” Віталієм Галутяком.

Віталій Галутяк розповів про транспортну політику міста. Зокрема, про розвиток комунального електротранспорту в останні роки, здобутки та амбіції, та стратегію розвитку транспортної мережі Івано-Франківська, пише Ратуша.

Яка зараз доля перевезень комунального транспорту та приватного у Івано-Франківську?

Якщо ми говоримо про кількість рухомого складу, то думаю, це десь 50/50. А якщо говорити про вмісткість, пасажирів, пільговиків, які у нас їздять, а у приватному не їздять і якщо забрати той момент, що тільки сидячі місця, то думаю, 70/30.

ДО ТЕМИ: “Електроавтотранс” купив електроенергії на 10,5 млн. грн

Останні роки ви серйозно оновлюєте транспорт. Нагадайте які у вас були закупівлі, за які ресурси ви це брали?

У 2016 році ми почали завозити сюди б/у техніку: це тролейбуси “Graft and Stift” на базі виробника “МАN”. Ми привезли 17 машин, з них було 5 – високопідлогових і 12 – низькопідлогових. Всі вони були 16-16,5 метрові. Починали ми з цього. Нової техніки у нас не було. Потім ми паралельно мали контракт з європейським банком реконструкцій розвитку на закупівлю 29 тролейбусів. У цей час ми ще купили 4 тролейбуси “Volvo” і привезли їх теж з Австрії.

У вас спільне підприємство: автобуси і тролейбуси?

Коли я сюди прийшов, автобусів практично не було. Прийняли рішення їх закуповувати. Купували тільки нові. Спочатку купили шість “Богданів”, потім ще 24. Паралельно з тим, що “Богдани” не могли виконали вчасно контракт, ми почали шукати інші варіанти і вийшло купили 12 турецьких автобусів. Потім ми купили ще 10 “Богданів”. І буквально в кінці минулого року ми взяли в лізинг 9 автобусів. Загалом у нас зараз 61 автобус, на маршрути виїжджає 57.

ДО ТЕМИ: В КП “Електроавтотранс” пояснили підняття тарифів на проїзд у Франківську

Бачу у ваших тролейбусах є валідатор. Ви впроваджуєте електронний квиток? Розкажіть про це.

У нас є транспортна картка. Всю цю роботу ми почали 1 жовтня 2018 року. Почали з того, що відкрили центри запису людей для фотографування, для подання заявок на оформлення транспортної картки для усіх пільгових категорій. Картки ми видаємо трохи більше року. Видали вже, думаю, тисяч 70. Такі ж валідатори є у Вінниці, Тернополі, Житоморі, але вони з друком квитків. Ми одразу від цього відмовились. Тому що розуміли, що будуть проблеми з термодруком. Друк квитка можливий тільки у водія.

Чи планують у Франківську розвивати тролейбусну лінію?

Я думаю, це буде остання тролейбусна лінія у Франківську. Максимум, буде ще дві. У нас вже оплачений аванс, підписаний контракт, ми вже починаємо будівництво. Будемо з’єднувати південну частину міста, де взагалі немає тролейбусного руху. Вона буде з’єднуватись з мікрорайоном Пасічна.

ДО ТЕМИ: Цікаві факти: скільки пасажирів у Франківську скористалися комунальним транспортом протягом січня. ІНФОГРАФІКА 

Які у вас плани на цей і на наступаний рік?

Найбільше наше завдання – розпочати облаштування нового автобусного депо. Взагалі у нас є три завдання. Перше – до кінця року забрати 20-30 автобусів на нову базу. Друге – до кінця року збудувати лінію з підстанцією. Третій – місто має докупити нам автобуси “Volvo”.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм