Як виглядає відреставрований готель «Дністер» зсередини: унікальне відео і коментарі

В Івано-Франківську набирає обертів скандал довкола будівельних робіт, які ведуться в історичній пам’ятці у центрі міста – в колишньому готелі «Дністер».

Зокрема громадськість збурив факт заскління колонади готелю з боку вулиці Шевченка, пише Ратуша.

Сьогодні готельєр Мирослав Бойко зібрав пресконференцію прямо в приміщенні готелю. Мав на меті все показати і розказати. Жалкував, що не зробив цього відразу.

Отож, за його словами, в скандальній колонаді розташується галерея сучасного мистецтва міста. Туди пускатимуть всіх охочих, адже з вулиці в приміщення вестиме 5 дверей.

Арт-група франківських митців, яка вже кілька місяців бере участь в проекті оформлення підколонної галереї сучасного мистецтва міста і незабаром презентує громаді свої пропозиції. Ми ні від кого нічого не приховуємо. тут буде відкритий простір для всіх бажаючих.

Вся правда про готель Дністер

На запитання про необхідність для міста такої галереї Бойко відповів, що хай вирішує громада.

Я поважаю любу точку зору. За чи проти, якщо вони не переходять на особистості. Громаді вирішувати, і ми підемо назустріч. Треба це місту — ми залишимо. Не треба — повернемо громаді

До слова, простір під колонами є приватною власністю. Її купили разом із приміщенням готелю кілька років тому.

За його словами, при формуванні нового бачення готелю було залучено найкращих архітекторів, відомих художників, дизайнерів та спеціалістів сфери послуг України. Це Богдан Гой, Петро Глухий, Сергій Губарь, Сергій Полуботько, Роман Бончук та багато інших. Команда черпала натхнення в архітектурній спадщині центру Відня та Будапешту, реставрованій по-сучасному.

Щодо самого відкриття готелю “Дністер”, то Мирослав Бойко не може назвати точної дати, посилаючись на коронавірус.

Відомо, що в готелі будуть 50 номерів різної категорії, система “розумний дім”, найшвидший на Прикарпатті панорамний ліфт, величезний ресторан з терасою на балконі та оглядовий майданчик на даху.

Оновлений готель в центрі міста стане важливим туристичним об’єктом, що поєднає в собі сучасні технології та культурну спадщину Івано-Франківська, а жителі та туристи будуть пишатися цим.

Пропонуємо Вам віртуальну екскурсію оновленим готелем. Будьте першими, хто це побачить!

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм