Які спеціальності найпопулярніші цього року серед франківських абітурієнтів

Вчора, 13 липня, закінчився прийом документів у коледжі університету Короля Данила. Вступна кампанія розпочалася 30 червня і тривала два тижні.

Відповідальний секретар приймальної комісії Університету Короля Данила Оксана Каленюк розповідає, що цьогоріч попри несприятливі зміни, вступників у коледжі не стало менше. Коледж прийняв майже на 30% більше заяв, ніж минулоріч.

Цьогорічна вступна кампанія суттєво відрізнялася від вступних кампаній минулих років. Уперше МОН України дозволило абітурієнтам, випускникам 9-тих класів, надсилати копії документів для вступу поштою з обов’язковим описом вкладень або сканкопії чи фотокопії безпосередньо на електронну адресу Приймальної комісії. 20% вступників скористались цією нагодою, інші 80% – подавали документи особисто з дотриманням усіх необхідних санітарних регламентів, – каже Оксана Каленюк.

Топ спеціальностей, які обирають абітурієнти вже три роки поспіль:

  • “Право”;
  • “Інженерія програмного забезпечення”;
  • “Дизайн”.

У 2020 році до найпопулярніших спеціальностей додались також “Сучасна хореографія” та “Музичне мистецтво”.

Не менш популярними у 2020 році є й економічні спеціальності, серед яких “Фінанси”, “Банківська справа та страхування”. А також Готельно-ресторанна справа, Туризм, Маркетинг, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Відомо, що з 14 по 21 липня включно триватимуть вступні випробування та творчі конкурси. Зарахування на навчання відбудеться 31 липня.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм