“Діткам подобаються зміни”: у Микитинцях проінспектували модернізовані садок та ліцей. ФОТО

“Освітня середа”, яку започаткував міський голова Руслан Марцінків, відбувається за розкладом. Навчання в закладах середньої освіти – відновили, а інспекція з перевіркою може завітати куди завгодно.

Цього разу обрали маршрут до Микитинців, де відвідали місцевий ліцей та садочок “Янголятко”, пише Ратуша з посиланням на офіційний сайт мера.

За останній рік ми дуже багато зробили.  Зокрема, нам вдалось відремонтувати фізкультурний майданчик. Тепер маємо й ігровий майданчик та фізкультурний. Теж багато зробили для музичної зали: закупили українські костюми, техніку, колонки для занять. Ще зробили декорації завдяки допомозі художнього училища №3. Одним словом дуже-дуже багато всього! діткам подобаються зміни, – розповідає директорка садочку “Янголятко” Галина Сич.

ДО ТЕМИ: “Хотілося подивитися як фактично відбувається навчання”: Марцінків проінспектував франківський ліцей. ФОТО

Директор Микитинецького ліцею Роман Хромей зазначив, що роботи в освітньому закладі ведуться постійно. Зокрема, через пандемію коронавірусу та брак фінансування доводиться справлятись своїми силами, виходячи з обмежених можливостей. В ліцеї здійснили ремонт сходової клітки, а також ремонти на першому й другому поверхах у деяких приміщеннях. А також директор каже, що вдалось відремонтувати тир.

І школа,  і садочок – постійно вдосконалюються. Наприклад, в школі навіть своїми силами роблять пандус, встановлення якого б коштувало близько 130 тисяч. А директор разом з працівниками вирішили обійтись власними силами, зекономивши кошти та встановивши пандус за 30 тисяч. Це – яскравий приклад того, як грамотна співпраця директора та підлеглих призводить до економії, і що таким чином можна робити роботи все по-газдівськи, – поділився враженнями заступниця міського голови, що опікується освітньою сферою Вікторія Дротянко. 

Від 25 січня в Івано-Франківську відновили звичний формат навчання в закладах середньої освіти. Загалом, на сьогодні – заповненість закладів складає 95% учнів.

ДО ТЕМИ: У мережі з’явилась відеоінструкція, як зареєструвати франківських школярів до 1 класу 

Як у школі, так і в дитячому садочку за останній рік здійснено багато робіт. Дуже приємно, що і батьки й вихователі та керівники освітніх закладів підтверджують, що у Франківську дуже багато коштів вкладається в освітні заклади. А освіта в місті розвивається та вже є нові плани, – ділиться директор департаменту освіти та науки Ігор Максимчук.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм