Юні прикарпатці перемогли у Міжнародному конкурсі “Georgia STAR”. ФОТО

Мешканці Сваричева взяли участь у Міжнародному конкурсі “Georgia STAR” і повернулись додому з новими відзнаками.

Відбувся захід в Івано-Франківську за сприяння Посольства Грузії в Україні, участь в ньому взяли понад 200 дітей, пише Ратуша з посиланням на фейсбук-сторінку громадської діячки Євгенії Бардяк.

Сваричівець Євген Волощук став лауреатом І премії. Його наставником є Василь Яцків, мій добрий товариш. Під час виступу Женя зіграв на сопілці гуцульську рапсодію, яка й стала переможною. Для нього це не перший виграш. До цього вже була Угорщина, Болгарія та Грузія. На сцені він завжди намагається зіграти так, ніби для мами вдома, – йдеться у повідомленні.

Звання лауреата ІІ премії отримав Рибчак Матвій. Здивував журі хлопець старовинною французькою піснею. Хлопець зараз розповідає, що перед виступом дуже переживав. Готувався довго і не тільки з вчителем, але й мама допомагала.

Керівником хлопця був Назарій Шиманський, не менш обдарований юнак. Він вправно володіє сопілкою і вже свою майстерність передає молодшому поколінню.

Через карантинні обмеження конкурс відбувся онлайн та офлайн. Виступити на живій сцені змогли учасники з України, а от діти з-за кордону демонстрували свої вміння через інтернет.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм