Юні прикарпатські спортсмени вибороли золоті медалі на Всеукраїнському чемпіонаті з джиу-джитсу. ВІДЕО

В кінці 2020 в місті Кропивницькому Кіровоградської області відбувся Всеукраїнський чемпіонат з джиу-джитсу.

В турнірі взяли участь команди з усіх куточків України, серед них і прикарпатські, пише Ратуша з посиланням на РАІ.

Більше 500 учасників були за два дні. З нашої області було 16 спортсменів: 11 з Івано-Франківська і 5 – з Верховини, – каже тренер Віталій Стасів.

ДО ТЕМИ: Юні калуські орієнтувальними здобули на чемпіонаті України 9 медалей. ФОТО

Прикарпатські спортсмени успішно виступили на турнірі та показали високий рівень підготовки.

Результатом ми задоволені. Враховуючи те, що у 2020 році було небагато змагань, ми привезли додому друге командне місце, а також 13 медалей: три золотих, сім срібних та три бронзових, – розповідає Віталій Стасів.