Юні калушани здобули перемогу у всеукраїнському конкурсі. ФОТО/ВІДЕО

Вихованці Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді в новому році отримали нові перемоги.

У всеукраїнському (дистанційному) фестивалі-конкурсі «ЗлатаФест — Золоті Таланти України» молодша група вокально-естрадної студії «Орфей» (керівниця Наталія Мещерякова) посіла І місце, пише Ратуша з посиланням на Вікна.

Анастасія Ворона, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство» (керівник — Наталія  Шкіра) посіла ІІ місце у всеукраїнській краєзнавчій експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина — Україна».

Гран-прі завоювала вихованка гуртка конструювання та моделювання одягу Марта Шпирко в ІІ Всеукраїнському конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва “Зимова казка” (керівниця — Олена Смолінська). Юні калушанка перемогла, створивши плаття на зиму.

ДО ТЕМИ: Студентка Прикарпатського університету перемогла у міжнародному конкурсі творчих робіт. ФОТО

Вихованці гуртка театрального мистецтва “Невгамовні” (керівниця Тетяна Гаврилів) посіли ІІ місце у Всеукраїнському (дистанційному) фестивалі-конкурсі мистецтв “ТАЛАНОВИТИЙ Я”.

“Щиро вітаємо переможців і бажаємо невичерпного натхнення та оптимізму! Нехай кожен день буде новою сходинкою до творчих вершин!”, — йдеться у повідомленні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм