Що робити, якщо ви не отримали запрошення на вибори

Прикарпатців просять у разі виявлення неточностей та помилок у попередньому списку виборців, а також неотримання запрошення на вибори звертатись до Відділу ведення Державного реєстру виборців Івано-Франківської міської ради.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на офіційний сайт Івано-Франківська.

До 19 жовтня можна перевірити себе у списках виборців. У разі виявлення технічних помилок можна звернутися з відповідною заявою та підтверджуючими документами. До прикладу, це може бути зміна прізвища після одруження чи розлучення тощо.

ДО ТЕМИ:У Франківську три виборчі дільниці змінять свої адреси

Крім того, виборці цього року вперше отримали право голосування за фактичним місцем проживання.

До прикладу, це внутрішньо переміщені особи. При цьому жодних документів не вимагалося. Людині достатньо було прийти і написати заяву про зміну адреси голосування. Цим правом скористалося близько 500 осіб, – пояснила начальниця відділу ведення державного реєстру виборців Христина Дзюбак.

У день самих виборів жодних змін не можна вносити, окрім одруківок. Що стосується голосування вдома, то списки неспроможних самостійно проголосувати подаються виключно терапевтами.

Перевірити внесені до Реєстру дані про себе можна на офіційному веб-сайті Державного реєстру виборців. Для цього потрібно зареєструватися в «Особистому кабінеті виборця» і зробити відповідний запит (www.drv.gov.ua).

Відділ ведення Державного реєстру виборців працює БЕЗ ВИХІДНИХ за адресою: м.Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, каб. 110 (I поверх) понеділок – четвер з 08:00 до 17:15 год, п`ятниця з 08:00 до 16:00., обідня перерва з 12:00 до 13:00 год, субота-неділя з 09:00 до 15:00.

Телефон для довідок: 55-63-69,  55-20-78, 55-19-95

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм