Що покаже франківський драмтеатр після карантину. АФІША

До 10 квітня на Прикарпатті діяли посилені карантинні обмеження, тому Франківський драмтеатр зробив паузу у зустрічах з глядачами.

Проте вже від завтра, 13 квітня, театр відновлює свою роботу, пише Ратуша.

13 квітня – драма “ТРИ СЕСТРИ”. Щемлива історія про наївні мрії, відчайдушне кохання і невмирущу надію на щастя, що жевріє у серцях трьох самотніх сестер. Це красива оповідь, огорнута ніжною музикою і легким шифоном…

14 квітня – комедія “ОЦЕ ТАК АННА..!” Кумедна історія про те, як одна молода сімейна парочка вирішила урізноманітнити своє інтимне життя, але натомість… ці двоє назавжди запам’ятають цю особливу ніч, повну пікантних пригод і курйозів…

ДО ТЕМИ: Інклюзивний проєкт Франківського драмтеатру “КОЛО-БО-РАЦІО!” став проєктом року

15 квітня – фрікнута комедія “ГОГОЛЬ-КАБАРЕ”. Інтелектуальна комедія, у якій персонажі семи творів Миколи Гоголя і сам автор зустрінуться у дивному нічному кабаре, де відбуватимуться незвичайні та геть неочікувані події.

16 квітня – спогад на дві дії “FELIX AUSTRIA”. Затишним п’ятничним вечором запрошуємо вас до щасливого міста старої Австрії, наповненого ароматами бузку, переказами про Мармулядову пожежу і таємницями його мешканців, що оживуть у споминах головної героїні цієї примарної історії.

17 квітня – трагікомедія “ЧИ ПАДАЄ ВЛІТКУ СНІГ?” Ця вистава як гарне сімейне кіно, яке хочеться дивитися разом із близькими, загорнувшись у теплий плед. Це смішна та добра історія, яка змусить ще гостріше відчути любов до своїх рідних і зрозуміти, що найбільший скарб, який ми маємо, – це наша родина.

17 / 18 квітня – dramma per musica “ROMEO & JULIET”. Наша версія історії кохання чистих сердець у розбещеній постапокаліптичній Вероні. Запрошуємо вас стати не лише глядачами цього гостросюжетного дійства, але і співучасниками усіх його подій.

Початок вистав о 18:00. Квитки можна придбати у касі театру та онлайн за посиланням https://if.kontramarka.ua/uk/theatre.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм